OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 lipca 2018

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

1.  Trwają wakacje wszystkim życzę udanego wypoczynku i jednocześnie przypominam o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

2.  Można zamawiać Msze Święte w potrzebach naszych serc, za naszych bliskich, znajomych tych, którzy są z nami jak i tych, którzy odeszli do wiecznej ojczyzny.

3.  Są do nabycia czasopisma katolickie: NIEDZIELA, GOŚĆ. Zachęcam do ich czytania.

4.  Przypominam o wpłatach na wycieczkę do Berlina.

5.  Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i jednocześnie proszę o jej przygotowanie na przyszły tydzień.

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22 lipca 2018

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

1.  Trwają wakacje wszystkim życzę udanego wypoczynku I przypominam o codziennej modlitwie oraz niedzielnej Mszy Świętej.

2.  Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, które przypada w środę, za tydzień po Mszy Świętej pobłogosławię nowe pojazdy oraz kierowców, aby zawsze szczęśliwie docierali do celu podróży. Przy tej okazji można złożyć ofiarę od kierowców na MIVA Polska.

3.  29 lipca rozpocznie się XXVI Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę. Przez czas pielgrzymki pamiętać będziemy o nich modlitwie. 

4.  Można zamawiać Msze Święte w potrzebach naszych serc, za naszych bliskich, znajomych tych, którzy są z nami jak i tych, którzy odeszli do wiecznej ojczyzny.

5.  Są do nabycia czasopisma katolickie: NIEDZIELA, GOŚĆ. Zachęcam do ich czytania.

6.  Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i jednocześnie proszę o jej przygotowanie państwa młodych wraz z rodzinami.